بهترین مدرس آیلتس در شیراز

بهترین مدرس آیلتس
ieltsinshiraz

بهترین مدرس آیلتس

بهترین مدرس آیلتس در شیراز

بهترین موسسه مهاجرتی در شیراز

استاد حمیدی نویسنده کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION
مدرس آیلتس و مدیر و موسس موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در شیراز

توییتر:
twitter.com/ielts_in
twitter.com/dianamohajer

توضیحات بیشتر

شعب ما در فارس , شیراز / ۱ : شهرک گلستان ۲: نبش معدل , خیابان هفت تیر ( ۲۰ متری سینما سعدی )
فرم تماس با بهترین مدرس آیلتس

  ویدیو

  گالری تصاویر

   

   

   

  استاد حمیدی بطور تضمینی شما را در اخذ نمره بالا در امتحان IELTS و TOEFL یاری می دهد.
  ۴ مهارت IELTS و TOEFL بطور تضمینی در ۶ ماه.
  مشاوره در امور مهاجرت.
  اخذ ویزا ( کاری , تحصیلی و سرمایه گذاری )
  مکالمه روزمره بطور تضمینی در چند جلسه.
  مکالمه تضمینی ویژه مهاجرت.
  مکالمه تضمینی ویژه مصاحبه در سفارت.
  مکالمه تضمینی ویژه تجارت.استاد حمیدی با تجربه بیش از ۱۵ سال تدریس زبان انگلیسی
  شما را در مسیر دستیابی به نمره ۷٫۵ IELTS و حتی بالاتر یاری می دهد.
  چرا موسسه دایانا مهاجر را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟
  دلایل انتخاب موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعنوان یک موسسه رسمی جهت انجام پروسه مهاجرتی
  اطلاعات بروز کارشناسان مهاجرتی موسسه دایانا مهاجر در خصوص قوانین مهاجرت کشورهای مختلف.
  آشنایی کامل متخصصیین ما با قوانین کار در کشور هدف.
  توانایی ما در مذاکرات و تبادل اطلاعات با دانشگاه های مختلف جهان جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی.
  تجربیات ما در اخذ ویزای کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی در کشورهای مختلف.
  توانایی ما در امر تکمیل فرمهای مورد نیاز جهت حضور در سفارت بدون هیچگونه نقص پرونده.
  استفاده از نماینده و وکیل در کشور مقصد.
  پشتیبانی ما از مشتریانمان بعد از اخذ ویزا حتی در کشور مقصد.
  بازگشت وجه پرداخت شده در صورت ناموفق بودن پرونده. ( در صورت نبود اشکال و یا هرگونه نقص در مدارک از طرف مشتری ). البته پس از کسر هزینه کرد های غیر قابل بازگشت که در کشور مقصد و یا سفارتخانه آن کشور انجام شده.
  برخورداری از بهترین کادر اجرایی در ایران و کشور مقصد.
  صداقت در روند اخذ پذیرش تحصیلی، کاریابی بین المللی و سرمایه گذاری.
  قیمتهای مناسب و منطقی ما چه در خصوص مشاوره و چه در خصوص حق الزحمه ما جهت تکمیل پروسه مهاجرت و کاریابی.
  سابقه درخشان موسسه دایانا مهاجر در تکمیل پرونده های پیشین.
  انجام پروسه مهاجرتی شما در کوتاه ترین زمان ممکنه.
  برخورداری ما از حضور بهترین مدرس آیلتس شیراز، استاد حمیدی، که مدیریت موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر را نیز به عهده دارند. پس با ما آیلتس شما نیز دیگر یک کابوس نخواهد بود.
  درباره استاد کریم حمیدی
  استاد حمیدی برگزار کننده بهترین کلاسهای آیلتس حضوری و آیلتس آنلاین، نویسنده ۲ کتاب بسیار معروف در زمینه آموزش آیلتس در ایران و متخصص در امور مهاجرت کاری و تحصیلی.همچنین استاد حمیدی موسس و مدیر موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در شیراز.ایشان با تجربه فراوان چندین ساله شان که در دوران اقامت و تدریس زبان انگلیسی در انگلستان و همچنین کشور زیبای یونان کسب کرده اند، توانسته اند در حال حاضر یکی از برترین اساتید IELTS در ایران باشند.استاد حمیدی به مدت ۱۳ سال به تدریس IELTS در انگلستان و یونان و ۶ سال در ایران مشغول بوده است. توانایی ایشان در امر آموزش نتیجه سالها مطالعه بر روشهای تدریس می باشد. وی دارنده مدارک متعددی در امر آموزش زبان انگلیسی است.

  تعداد زبان آموزان استاد حمیدی که در ۵ سال اخیر موفق به کسب نمرات ۷ به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و آزمون آیلتس جنرال (General IELTS) شدند نشانگر توانایی ایشان در امر آموزش می باشد. همچنین شایان ذکر است که زبان آموزان استاد حمیدی در دوران تحصیل از مزیت مشاوره در امور مهاجرت بطور رایگان نیز برخوردار خواهند بود. از دیگر خدماتی که استاد حمیدی در کلاسهای خود به زبان آموزان ارائه می دهند، برگزاری کلاسهای آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills ) است.

  کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION نوشته شده توسط استاد حمیدی یکی از کتابهای بسیار معروف و کارآمد در مهارت گفتاری (speaking) آیلتس و واژگان ضروری در آیلتس می باشند. این دو کتاب ارزشمند شامل ۹۵۰ نمونه سوال در ۳ بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION و ۹۵۰ لغت ضروری آیلتس که در ۳۵ درس همراه با یک مقاله در انتهای هر درس در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION می باشند،

  سوالات موجود در کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION همگی برگرفته از سوالات پرسیده شده در آزمون های متعدد آیلتس هستند و می توان جواب های موجود در این کتاب را جزو بهترین نمونه جوابهای اسپیکینگ آیلتس موجود نامید. استفاده از کتاب اسپیکینگ استاد حمیدی دستیابی به نمرات بالای ۷ را در بخش گفتاری آزمون آیلتس برای استفاده کنندگان از یک رویا به واقعیتی دست یافتنی تبدیل می کند.

  تمامی واژگان بکار رفته شده در کتاب SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION برگرفته شده از ریدینگ آزمونهای آیلتس دوره های اخیر برگزار شده در سراسر جهان می باشند. لغات موجود در کتاب با دارا بودن ترجمه فارسی ، توضیح مفهومی لغت به زبان انگلیسی و نمونه جملات ساخته شده برای هر لغت به مخاطب این امکان را میدهند که تجربه حفظ لغات ضروری برای آیلتس دیگر یک تجربه سخت و غیر ممکن نباشد و در نتیجه نمره ریدینگ آزمون آیلتس مخاطب این کتاب جزو نمرات تضمین شده روز آزمون آیلتس وی باشد.

  کتاب در دست تالیف استاد حمیدی که تمرکز بر افزایش دامنه لغات کاربردی، گرامر و چهار مهارت آیلتس برای دانشجویان و زبان آموزان دوره پری آیلتس Pre-IELTS دارد با نام SUPER Pre-IELTS PREPARATION می باشد که به زودی در تمامی کتابخانه های کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

  موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر
  موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر با مدیریت جناب آقای استاد حمیدی در شیراز، تحت عنوان موسسه مشاوره کاریابی بین المللی از وزارت کار مجوز فعالیت اخذ کرده است.

  لازم به ذکر است که موسسات مشاوره کاریابی بین المللی رسمی در ایران که تحت نظارت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی واقع در تهران، تحت عنوان مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور مجوز فعالیت اخذ کرده اند، طبق فهرست مشخصات دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی هاي غیر دولتی خارجی سراسر کشور ( خرداد ۹۹ ) ۱۴۰ دفتر فعال بوده اند که موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعد از این تاریخ به جمع این موسسات اضافه شد.

  زمینه فعالیتهای استاد حمیدی:

  تدریس آیلتس بصورت حضوری

  آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
  آیلتس جنرال (General IELTS)
  آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills )

  تدریس آیلتس بصورت غیر حضوری و آنلاین

  آیلتس آکادمیک (Academic IELTS)
  آیلتس جنرال (General IELTS)
  آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills )

  تدریس مکالمه روزمره، تجاری، جهت مصاحبه در سفارت

  کلاسهای مکالمه حضوری
  کلاسهای مکالمه آنلاین
  مشاوره ودر امور مهاجرت

  مهاجرت کاری
  مهاجرت تحصیلی

  اخذ پذیرش تحصیلی و دانشگاهی

  مدرسه
  کالج
  کارشناسی (لیسانس)
  کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)
  دکترا (PHD)
  فوق دکترا

  اخذ ویزا

  ویزای کار
  ویزای تحصیل
  ویزای سرمایه گذاری
  ویزای ازدواج
  ویزای توریستی

  چاپ مقالات

  مقالات ISI
  مقالات ISC

  برگزاری دوره های TTC (دوره های تربیت استاد و آموزش روش تدریس)

  بهترین مدرس آیلتس در شیراز

  ieltsinshiraz

  دیدگاهتان را ثبت کنید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

  *

  1 + یک =

  118 ایران آموزش آیلتس شیراز آموزش ایلتس شیراز آیلتس IELTS تضمینی در شیراز آیلتس تضمینی در شیراز اخذ وقت مدیکال اخذ ویزای توریستی یونان بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز بهترین اساتید آیلتس در شیراز بهترین استاد آیلتس در شیراز بهترین استاد آیلتس شیراز بهترین کلاس آیلتس در شیراز بهترین کلاس ایلتس در شیراز پذیرش تحصیلی در یونان تدریس آیلتس IELTS در شیراز تدریس آیلتس در شیراز تدریس آیلتس شیراز تدریس خصوصی آیلتس IELTS در شیراز تدریس خصوصی آیلتس در شیراز دوره تضمینی آیلتس شیراز دوره فشرده آیلتس در شیراز دوره فشرده ایلتس شیراز دوره های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز زندگي در انگلستان زندگي در انگليس زندگي در انگليس چگونه است زندگی در انگلستان زندگی در انگلستان برای ایرانیان زندگی در انگلستان چگونه است زندگی در انگلستان نی نی سایت زندگی در انگلیس برای ایرانیان زندگی در انگلیس برای مهاجران زندگی در انگلیس چگونه است زندگی در انگلیس نی نی سایت زندگی در انگلیس یا آلمان زندگی در انگلیس یا کانادا زندگی در انگلیسی شرايط مهاجرت به كانادا از طريق ازدواج شرایط زندگی در انگلستان شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند شرایط ویزای تحصیلی یونان شرایط ویزای توریستی یونان فارس قوانین مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج کتاب زندگی در انگلستان کلاس آموزش آیلتس در شیراز کیفیت زندگی در انگلستان مدارک مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مدارک ویزای توریستی یونان مدرس آیلتس در شیراز مراحل مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مهاجرت به كانادا از طريق ازدواج مهاجرت به کانادا مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج چقدر طول میکشد مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج صوری مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل مهاجرت به کانادا از طریق تخصص مهاجرت به کانادا از طریق تولد بچه مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هزینه زندگی در انگلستان هزینه زندگی در انگلستان 2017 هزینه زندگی در انگلستان 2018 هزینه زندگی در انگلستان 2019 هزینه زندگی در انگلیس 2017 هزینه زندگی در انگلیس 2018 هزینه زندگی در انگلیس 2019 هزینه کلاس آیلتس در شیراز هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج هزینه ویزای توریستی یونان ويزاي تحصيلي يونان ويزاي توريستي يونان ویزا استرالیا 189 ویزا تحصیلی یونان ویزا توریستی یونان ویزای 186 استرالیا ویزای 187 استرالیا ویزای 188 استرالیا ویزای 189 استرالیا 2018 ویزای 190 استرالیا 2019 ویزای 191 استرالیا ویزای 200 استرالیا ویزای 201 استرالیا ویزای 202 استرالیا ویزای 204 استرالیا ویزای 300 استرالیا ویزای 309 استرالیا ویزای dama استرالیا ویزای xa استرالیا ویزای xb استرالیا ویزای استرالیا 2020 ویزای بشر دوستانه 202 استرالیا ویزای بشردوستانه استرالیا 2018 ویزای بشردوستانه استرالیا 202 ویزای بشردوستانه استرالیا 204 ویزای توریستی کانادا ویزای توریستی یونان ملک پور ویزای کار استرالیا 2019 ویزای کار انگلستان ویزای گردشگری یونان
  118iran
  WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera