کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر در بابل

کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر
Dr.roghayeh mosavi khatir
کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر در بابل

دکتر رقیه موسوی خطیر
دکترای تخصصی فیزیوتراپی
استادیار دانشگاه علوم پزشکی بابل
ش.ن: ف-۲۷۶۶

توضیحات بیشتر

دکتر رقیه موسوی خطیر

مازندران, بابل, میدان باغ فردوس, جنب بانک رسالت
ویدیو
فرم تماس با کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر

گالری تصاویر

كلينيك فيزيوتراپي تخصصي دكتر موسوي خطير

🔺 مجهز به سالن تمرين درماني مجزا خانم ها و آقايون
🔺 مجهز به پيشرفته ترين دستگاه ليزرپرتوان، شاك ويو و تكار
🔺 بيوفيدبك تراپي در درمان اختلالات كف لگن
🔺 درمان هاي تخصصي اختلالات عضلاني-اسكلتي و عصبي
🔺 درمان سردردهاي گردني و تنشني
🔺 درمان آسيب هاي ورزشي
🔺 دسترسی آسان، طبقه همکف بدون پله و آسانسور

🔴 دكتر رقيه موسوي خطير
🔵 دكتراي تخصصي فيزيوتراپي
⚪️ استاديار دانشگاه علوم پزشكي بابل

📍طرف قرارداد با بيمه ها و كليه بانك ها

شاك وِيوتراپي در خار پاشنه:

-خار پاشنه یک مشکل ثانویه است لذا بايد عوامل ايجادكننده آن مانند صافي كف پا، مشکلات کمر و ساق پا و وزن زياد در درمان مورد توجه قرار گيرند.

-روش هاي مختلفي براي درمان اين اختلال وجود دارد، كه يا ديربازده هستند و يا باعث بهبودي كامل نمي شوند.

-شاك وِيوتراپي موثرترين درمان براي خارپاشنه مي باشد، كه در آن امواج صوتی با انرژی بسیار بالا به ناحیه‌ی آسیب‌دیده فرستاده می‌شود. این روش درمانی نوآورانه در خار پاشنه پا، موجب تغییرات در محل پاتولوژي، ازجمله در تاندون‌ها، استخوان و فاشیای کف پا مي شود و درد ناشی از آسیب‌دیدگی را به طور سیستمیک برطرف می‌کند.

-برند شاک‌وِیو اشتورز سوئیس برترین برند و موثرترین شاک‌وِیو دنیا می باشد که در شمال کشور کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر موسوی خطیر به این دستگاه بسیار پیشرفته برای درمان مجهز می باشد.

سندرم تنيس البو يا لترال اپيكنديليت شايع ترين علت درد آرنج است:

– اين سندرم در نتیجه حرکات تکراری بازو، آرنج و تاندون ها و عضلات مرتبط با آنها رخ می دهد و به دنبال آن تاندون دچار التهاب ميشود.

-شاك وِيوتراپي يكي از موثرترين درمان ها در اين بيماران است، كه در كوتاه ترين زمان ممكن بيمار را از اين عارضه رها مي سازد، به طوري كه كه ديگر نيازي به درمان طولاني مدت و تهاجمی نخواهد بود.

– برند شاک‌وِیو اشتورز سوئیس برترین برند و موثرترین شاک‌وِیو دنیا می باشد که در شمال کشور کلینیک دکتر موسوی خطیر به این دستگاه بسیار پیشرفته برای درمان مجهز می باشد.

رهايي از تاندون كلسيفيه شانه:

-تاندونيت كلسيفيه به رسوب کلسیم در تاندون های شانه گويند كه موجب التهاب و بدنبال آن بروز درد می شود.

-فیزیوتراپی روتين بصورت استفاده از گرما یا سرما و اولتراسوند است، اما اخيرا روش درماني نويني تحت عنوان شاک ویو تراپی مطرح شده كه مشكل بيمار را به صورت كامل برطرف مي سازد.

-شاک ویو تراپی، یک موج صوتی است که انرژی زیادی را به محل درد و بافت های درگير منتقل می کند. این انرژی فرآیند ترمیمی و بازسازی را در استخوان ها، تاندون ها و سایر بافت های نرم بهبود می بخشد.

-امواج حاصل از شاك ويو، كلسيفيه های موجود را تخریب و روند ترمیم تاندون را تسریع کند.

فیزیوتراپی یکی از درمان هاي موثر در رفع اختلال نقاط ماشه اي مي باشد، که فیزیوتراپیست با انجام تکنیکهای خاص دستی، سوزن خشک، شاک ویو، تیپینگ، ليزر و تمرین درمانی به رفع علت اصلی ایجاد نقاط ماشه اي میپردازد.

-یکی از روشهاي درمان، تكنيك هاي دستی است که شامل ماساژ، موبیلیزیشن مفصل و ریلیز فاشیا میباشد. در اين تكنيك ها، فیزیوتراپیست سعی در آزاد سازی نقطه ماشه ای دارد.

-از ديگر روش هاي موثر جهت درمان نقاط ماشه اي سوزن خشك مي باشد كه در پست هاي بعدي به طور اختصاصي به اين روش ميپردازيم.

تا به حال در ارتباط با تكارتراپي شنيده ايد؟

-تکار تراپی نوعی روند درمانی نوین و غیر تهاجمی است که جریان خون را بهبود می بخشد. دستگاه تکار از جریان با فرکانس بالا استفاده می کند که موجب تسریع احیا و ترمیم بافت های زیستی می شود.

-تكار در درمان چه مشکلاتی موثر است؟
✔️ کاهش درد و التهاب
✔️ گردن درد
✔️ کمردرد حاد و مزمن
✔️ آسیب تاندون ها و بورس های مفصلی
✔️ درمان شکستگی
✔️ متابولیسم سلولی
✔️ آسیب های عضلانی- اسکلتی
✔️ پارگی های رباط ها و تاندون ها

-كلينيك فيزيوتراپي دكتر موسوي خطير مجهز به اين دستگاه بوده و چنانچه شما هم دچار یکی از مشکلات بالا هستید، می توانید از متخصص اين مركز مشاوره بگیرید.

بدون شک انتخاب بین اینهمه مراکز فیزیوتراپی می تواند موجب سردرگمی شما شود. معمولا اشخاص، مرکز فیزیوتراپی را بر اساس تجربه و یا معرفی دوستان و آشنایان انتخاب می کنند. با این حال بعضی ها هم دسترسی به کسی ندارند تا به آنها یک مرکز فیزیوتراپی خوب را معرفی کند. بدون شک دو فاکتور در انتخاب یک مرکز فیزیوتراپی بسیار موثرند:

۱- تخصص و تبحر فیزیوتراپیستهای شاغل در مرکز

۲- مدرن بودن و تجهیزات مرکز فیزیوتراپی

ما در مرکز فیزیوتراپی دکتر موسوی با در اختیار داشتن بهترین فیزیوتراپیستهای کشور، به صورت گام به گام مشکل شما را ارزیابی کرده و روشهای درمان پیشرفته را انتخاب می کنیم. ما عقیده داریم سوالات دو طرفه بیمار و پزشک یکی از مهمترین بخشهای درمان محسوب می شود. بر همین اساس تمام تلاش خود را کرده ایم تا فضایی گرم و صمیمی در مرکز خود فراهم کنیم.

بهترین مرکز فیزیوتراپی مکانی است که با کمک تجهیزات و وسایل به روز و مدرن فیزیکال تراپی انجام شود . در طی فیزیکال تراپی از تمام پدیده ها همچون ،نور ،گرما ،سرما ،فشار ،کشش و… استفاده می شود .

تخصص و تجربه فیزیوتراپیست مورد دیگری است که نیاز به توجه دارد ،دکترموسوی خطیر به عنوان یکی از بهترین فیزیوتراپیست ها از تخصص و مهارت کافی در این زمینه بر خوردارند و می توانند با دانش و تجربه ای که دارند ،بهترین تصمیم و تجویز را برای بیمار خود بگیرند .

بهتر است انتخاب پزشک و مراکز درمانی را با دید باز انجام دهید تا بتوانید در صد موفقیت خود را در این روش درمانی تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید .

در حقیقیت درمان با کمک فیزیوتراپی یکی از کم هزینه ترین و مفید ترین راهکار های درمانی است که افراد زیادی را از انجام جراحی های پرخطر و پر هزینه ایمن کرده است .

نتیجه گیری

می توان در آخر گفت، فیزیوتراپی نقش مهمی در روند درمان و بهبود عملکرد عضلات دارد . در انتخاب مرکز فیزیوتراپی که برای درمان انتخاب می کنید دقت داشته باشید، زیرا استفاده از تجهیزات و دستگاه های به روز نقش مهمی در کوتاه کردن دوره درمان شما دارد . در مرکز فیزیوتراپی دکتر موسوی خطیر تمام خدمات توسط افراد متخصص در زمینه فیزیوتراپی و باکمک دستگاه های به روز ارائه می گردد تا افرادبتوانند بهترین نتیجه را از درمان خود بگیرند

کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر در بابل

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

چهارده − سیزده =

118 ایران بابل بانک اطلاعات مشاغل ایران بهترین مرکز فیزیوتراپی دکتر رقیه موسوی خطیر فیزیوتراپی فیزیوتراپی در بابل کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر در بابل مازندران
118iran
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera