دکتر نادر علی ناظمیان یزدی در تهران

دکتر نادر علی ناظمیان یزدی در تهران
Dr.Nazemian Yazdi

دکتر نادر علی ناظمیان یزدی

فلوشیپ اینترونشنال درد (فوق تخصص درد)
تشخیص و درمان دردهای حاد و مزمن
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
جراحی بسته دیسک کمر و گردن با لیزر
بدون بیهوشی , بدون بستری و بصورت سرپایی
جهت مشاوره و نوبت دهی با خط واتساپ ۰۹۱۲۹۶۲۶۳۰۰ هماهنگ شود

توضیحات بیشتر

آدرس:
تهران , کلینیک درد
فرم تماس با دکتر نادر علی ناظمیان یزدی

  ویدیو

  گالری تصاویر

  درمان:
  _ سر درد
  _ کمر درد
  _ درد مفاصل و زانو
  _ درمان دیسک کمر با لیزر
  _ اوزون تراپی
  _ دردهای سرطانی
  _ تعریق بیش از حد
  _ تزریق بوتاکس
  _ تزریق ژل زانو
  _ استفاده از سلول های بنیادی در درمان آرتروز

  کلینیک درد (به انگلیسی pain clinic) مرکز درمانی‌ای است که برای درمان انواع دردهای حاد و مزمن مفصلی، ماهیچه‌ای – استخوانی، سرطانی، و سایر انواع دردهای مزمن بنیانگذاری شده‌است.

  در کلینیک‌های درد، پزشکان فوق‌تخصصیِ درد، به کمک متخصصان  پزشکی ورزشی ،  پزشکی فیزیکی و توانبخشی و  روانپزشک یا  روانشناس بالینی تلاش می‌کنند درد بیمار را درمان کنند یا به اندازه‌ای کاهش دهند که بیمار هرچه بیشتر به توانایی پیشین خود بازگردد و شرایط زندگی راحت‌تر برای بیمار فراهم گردد.

  در کلینیک‌های درد، نخست پزشکانِ فوق‌تخصصِ درد با انجام ارزیابی و معاینهٔ دقیق، علت درد بیمار را شناسایی و سپس تلاش می‌کنند با ترکیبی از درمان‌های  دارویی، درد بیمار را کاهش دهند و درصورت نیاز، با تغییر میزان و نوع داروی مصرفی، نتیجهٔ بهتری ایجاد کنند.

  در صورت نرسیدن به نتیجهٔ مناسب، گام بعدی درمان‌های مداخله‌ای (interventional) هستند. این درمان‌ها در  اتاق عمل سترون (استریل) و با راهنمایی فلوئوروسکوپی و  پرتونگاری  انجام می‌شوند تا دقت و ایمنی افزایش یابد.

  پس از کنترل کامل یا نسبیِ درد، بیمار به همکاران پزشکی ورزشی یا پزشکی فیزیکی و توانبخشی معرفی می‌شود تا با دریافت نسخه‌های ورزشی، توانایی‌های بدنیِ وی بهبود یابد.

  در مرحلهٔ بعد، همکاران متخصصِ روانپزشک یا روان‌شناس بالینی، بیمار را ویزیت و اقدامات یا درمان‌های لازم برای بهبود وضعیت روحی-روانیِ بیمار را تجویز می‌کنند.

  دکتر نادر علی ناظمیان یزدی در تهران

  dr-Nader-ali-nazemian-yazdi

  دیدگاهتان را ثبت کنید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

  *

  دو + 11 =

  118 ایران تشخیص و درمان دردهای حاد و مزمن درمان درد دکتر نادر علی ناظمیان یزدی دکتر نادر علی ناظمیان یزدی در تهران دکتر ناظمیان دکتر ناظمیان در تهران دکتر ناظمیان یزدی تشخیص و درمان دردهای حاد دیسک کمر زانودرد عصب سه قلو فلوشیب درد میگرن
  118iran
  WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera