دکتر سید محسن میرحسینی در تهران

دکتر سید محسن میرحسینی در تهران

دکتر سید محسن میرحسینی در تهران

دکتر سید محسن میرحسینی در تهران

نوع فعالیت:

فوق تخصص جراحی قلب و عروق و پیوند قلب

فارغ التحصیل از دانشگاه پاریس

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مسئول پیوند قلب دانشگاه بقیه الله الاعظم

نگاهی به رزومه دکتر سید محسن میرحسینی

 

 تلفن:

۲۲۰۸۳۱۰۵

آدرس:

تهران , بیمارستان مدرس , درمانگاه جراحی قلب

توضیحات:

دستاورد دانشگاه و مرکز:

همكاری پزشک جراح قلب مرکز در راه اندازی پيوند قلب کشور عمان

روابط عمومی مرکز: هيئتی به سرپرستی آقای دکتر ميرحسينی، جراح قلب و عروق و با همکاری دکتر شريف کاشانی، متخصص نارسايي قلب به عنوان اعضای محترم هيئت علمی دانشگاه، با برگزاری يک دوره فشرده در کشور عمان، پروتکل پيوند قلب را در راستاي راه اندازي اعمال جراحی مربوطه در اين کشور ارائه نمودند.

این هيئت به دعوت پروفسور Hilal، رئیس تيم جراحي قلب دانشگاه سلطان قابوس و رئيس بورد وزارت بهداشت كشور عمان در آذرماه صورت گرفت و طی آن، مقدمات انجام اعمال جراحی پیوند قلب برای نخستین بار در این کشور فراهم و تفاهمنامه مربوطه در شهر مسقط امضا شد تا در آینده نزدیک، اعمال پیوند قلب با همکاری و تحت نظر تیم ایرانی در این کشور راه اندازی گردد.

دعوت از این تیم ایرانی در حالی صورت گرفته که کشور عمان تاکنون تنها در زمینه انجام اعمال پیوند کلیه فعال بوده و با وجود برخی از کشورهای منطقه که در حوزه پیوند قلب فعالیت دارند، کشور عمان ترجیح داده تا از تجربیات و تخصص پزشکان ایرانی در این خصوص بهره گیرد.

گفتنی است، آقای دکتر سید محسن میرحسینی، عضو هیئت علمی و فوق تخصص جراحی قلب و پیوند قلب دارای تجارب ارزنده ای از جمله: پیوند قلب در پاریس ـ فرانسه، ارائه گزارش پیوند قلب در کنگره ISHLT در نیس فرانسه و همچنین، راه اندازی دو مرکز پیوند قلب در بيمارستان هاي مسيح دانشوري و بقیة اللّه الاعظم (عج) می باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

10 − 6 =

118ایران seyed mohsen mirhosseini بانک اطلاعات مشاغل ایران بیمارستان مدرس تهران دکتر سید محسن میرحسینی دکتر سید محسن میرحسینی در تهران عروق و پیوند قلب فوق تخصص جراحی فوق تخصص جراحی قلب قلب
118iran
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera