دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست در یزد

دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست در یزد
دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست در یزد

دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست در یزد

نوع فعالیت:

اورولوژیست

پذیرش:

شنبه تا چهارشنبه ۱۷ الی ۱۹:۳۰

تلفن:

۰۳۵-۳۶۲۳۵۳۵۶

آدرس:

یزد , خیابان مسکن شهرسازی , بین کوچه اداره دخانیات ومسکن , کوچه شماره ۶

توضیحات بیشتر:

مجاری ادراری و تولید مثلی، ارتباط نزدیکی با هم داشته، و اختلالاتشان معمولاً بر روی هم اثرگذارند؛ بنابراین، طیفی از شرایطی که تحت مدیریت اورولوژی قرار دارند، در حوزه اختلالات ادراری-تناسلی نیز موجودند.

اورولوژی، مدیریت وضعیت‌های پزشکی (یعنی غیر جراحی) چون عفونت‌های مجاری ادراری  و هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات را با وضعیت‌های جراحی چون سرطان پروستات ، سنگ کلیه ، ناهنجاری‌های مادرزادی ، جراحات ترومایی حاد  و بی‌اختیاری استرسی را با هم ترکیب می‌کند.

فنون اورولوژی، شامل جراحی با حداقل تهاجم  روباتی و لاپاروسکوپی ، جراحی با لیزر و دیگر فرآیندهای هدایت شده با اسکوپ می‌باشند. اورولوژیست‌هایی که در فون جراحی با تهاجم کمینه آموزش می‌بینند، از هدایت فراصوت  زمان-حقیقی  (آنی)، تجهیزات آندوسکوپی فیبر نوری ، و انواع ، در درمان انواع شرایط خوش‌خیم و بدخیم بهره می‌برند.

اورولوژی با این موارد ارتباط نزدیکی داشته و با متخصصانش همکاری نزدیکی دارند: سرطان‌شناسی ، نفرولوژی ، پزشکی زنان ، پزشکی مردان ، جراحی کودکان ، جراحی کولورکتال ، پزشکی گوارش ، و اندوکرینولوژی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یازده − 6 =

118ایران اورولوژیست در یزد دکتر امیرحسین امیرحیدری دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست دکتر امیرحسین امیرحیدری اورولوژیست در یزد دکتر امیرحسین امیرحیدری در یزد دکتر امیرحیدری اورولوژیست دکتر امیرحیدری یزد
118iran
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera