مرکز تخصصی ایمپلنت های دندانی جی دی در تهران

مرکز تخصصی ایمپلنت های دندانی جی دی در تهران
Dr.Gita Heravi
همکار شرکت پیشرو دندان – نمایندگی رسمی برند زیمر آمریکایی
استفاده از برندهای معتبر جهانی در ایمپلنت
قیمت مناسب در رقابت با کلینیک های محلی ایمپلنت
بهرمند شدن از تخفیفات در صورت عضویت در بخش I smile group مرکز ایمپلنت جی دی
ارائه بهترین برند های ایمپلنت دنیا:اشترومن سوئیس و زیمر آمریکا
با مدیریت:
دکتر رضا تبریزی متخصص جراحی دهان و فک و صورت

ساعت کاری
تهران , خیابان شریعتی , بالاتر از پل رومی , کوچه نبوی , پلاک ۲ , واحد ۳

فرم تماس با مرکز تخصصی ایمپلنت های دندانی جی دی

نام ونام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موبایل

موضوع (الزامی)

پیام

ویدیو

گالری تصاویر

تاریخچه ایمپلنت دنداندندان پزشکی ایمپلنت بعد از جراحی دهان و دندان، جزء قدیمی ترین روش‌های دندان پزشکی است. استفاده از فرم ریشه‌ای ایمپلنت تاریخی ۱۰۰۰ ساله دارد.

۴۰۰۰ سال پیش در چین باستان از بامبو برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده می‌شد. ۲۰۰۰ سال پیش در مصر باستان از فلزات گران بها برای این منظور استفاده می کردند.

در بعضی از مومیایی‌های یافت شده در مصر دندان پیوند شدهٔ انسان یافت شده است. در سال ۱۹۵۲ میلادی، جراح ارتوپدی سوئدی به نام اینگوار برانمارک که علاقه‌مند به ترمیم و باز سازی استخوان بود، طی تحقیقاتی روی استخوان ران خرگوش مشاهده کرد که استخوان در نزدیکی فلز تیتانیوم رشد کرده است.

برانمارک تحقیقات خود روی انسان و حیوان را ادامه داد و توانست این ویژگی خوب فلز تیتانیوم را ثابت نماید. اگر چه برانمارک اول روی استخوان ران تحقیق می‌کرد، اما در ادامه تصمیم گرفت که روی دهان مطالعاتش را ادامه دهد، زیرا دسترسی بیشتر و نیاز بیشتری را در این بخش یافته بود. برانمارک در سال ۱۹۶۵ میلادی اولین ایمپلنت دندانی را در دهان یک داوطلب استفاده کرد.

مهمترین مزیت ایمپلنت دندان این است که با به کارگیری این روش از تحلیل استخوان در ناحیه ای از دهان که دندان از بین رفته است از تحلیل استخوان جلوگیری می شود.

ایمپلنتولوژی در سال ۱۹۹۰ به روش برانمارک به ایران وارد شد. طرح اولیه ایمپلنت که برانمارک طراحی نمود تک سایز بود اما امروزه ایمپلنت دندان هم از محیط و پهنا و هم از طول قابل تغییر است.

می توان گفت در طول ۵۰ سالی که ایمپلنت در جهان معرفی شده و در دنیای دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، پیشرفت های بسیار زیادی در این زمینه انجام شده است.

به طور کلی می توان گفت ظهور ایمپلنت دندانی ، نقطه ی عطفی در دنیای دندانپزشکی است که امروزه طرفداران زیادی دارد.

تهران جهانی در ایمپلنت دکتر رضا تبریزی کلینیک ایمپلنت مرکز تخصصی ایمپلنت مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر تبریزی مرکز تخصصی ایمپلنت های دندانی جی دی در تهران
118iran
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera